NAPĘDZANE PRZEZ INNOWACJE,
INSPIROWANE NATURĄ

Jako część grupy ICL, dokładamy wszelkich starań, żeby naszym klientom dostarczać najbardziej zaawansowane technologicznie nawozy i wyspecjalizowane programy nawożenia oraz wysokiej jakości nasiona traw. Wszystko w celu sprostania wzrastającym wymaganiom rynku.

Jesteśmy dumni, że nasze szerokie portfolio produktów coraz lepiej wpisuje się w potrzeby naszych klientów, a nasze doświadczenie i wiedza przyczyniają się do lepszych efektów ich pracy. Nasze programy nawożenia opracowujemy tak, by były skuteczne i łatwe w stosowaniu. Jednocześnie mamy na uwadze dbałość o środowisko naturalne.

INNOWACJA

Nieustannie inwestujemy w badania i rozwój naszych produktów, korzystamy z najbardziej zaawansowanych centrów badawczych na świecie. Skupiamy się na uzyskaniu produktów najwyższej jakości, dlatego kontrolujemy cały proces produkcji nawozów – od wydobywanych surowców do gotowego produktu.

Naszej jakości i innowacyjności zaufali menedżerowie klubów sportowych na całym świecie oraz firmy pielęgnujące zieleń przydomową i miejską.

INSPIRACJA

ICL jest zaangażowane w działania mające na celu uczynienie świata lepszym i przyjaźniejszym miejscem do życia. Dlatego nasza działalność koncentruje się na produkcji roślin ozdobnych, uprawach rolniczych oraz pielęgnacji terenów zieleni miejskiej i przydomowej. Ale tym co nas naprawdę wyróżnia są ludzie – nasi eksperci, którzy pracują w terenie z ostatecznymi użytkownikami naszych nawozów. Nasi pracownicy dzielą się swoją wiedzą, doradzają i pomagają zoptymalizować odżywianie uprawianych i pielęgnowanych roślin. Naszą siłą jest wiedza i technologie.